Kıvan Tatlıtuğ: Ciddi Mağduriyetim Var! Muhasebeci Beni Dolandırdı

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kendisini dolandıran muhasebecisi hakkında suç duyurusunda bulundu. Savcılık çıkışı açıklama yapan Tatlıtuğ, “Ciddi bir meblağ mağduriyetim var.” dedi.

Ünlü isim Tatlıtuğ, kendisini dolandırdığını ileri sürdüğü muhasebecinin hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Tatlıtuğ: “Ciddi bir meblağ mağduriyetim var.” diye açıklama yaptı.

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kendisini dolandırdığını öne sürdüğü muhasebecisi hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na ifade verdi. Tatlıtuğ ifade verirken hayranları fotoğraf çektirmek için savcılık kapısında kuyruk oluşturdu.

SAVCILIKTA FOTOĞRAF İSTEĞİ

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, vergilerini ödemesi için verdiği 3,5 Milyon TL parayı alarak kayıplara karıştığını iddia ettiği muhasebecisi Erdal D.’yi şikayet ettiği soruşturmada ifade verdi. “Şikayetçi” sıfatıyla ifadesi alınan Tatlıtuğ için, savcılık kapısında fotoğraf kuyruğu oluştu. Tatlıtuğ, ifade verdikten sonra kapıda bekleyen hayranlarını kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kıvanç mağdur olduğunu anlattı

MALİ MÜŞAVİR MAĞDUR BIRAKTI

İşte Tatlıtuğ’un açıklaması:

Benim bir mağduriyetim vardı. Mali müşavirim tarafından mağdur oldum. Hem ben mağdur oldum, hem de devletim zor durumda kaldı. Kendisinden şikayetçi oldum. Gerekli açıklamaları yaptık. Mağduriyetimizin giderilmesi ve önümüze güzel bakabilmemiz için gerekli şeyleri yaptık.

İNSAN İNANIYOR

Kendisine (muhasebeci) şu an ulaşılamıyor ama tüm gerekli çalışmalar yapılıyor. Bu herkesin başına gelebilecek bir şey. Maalesef insan güveniyor. Güveninin karşısında bir takım sorunlarla karşılaşabiliyor. Şu zamana kadar birçok insanın başına gelmiştir. Detayları zamanı geldiğinde açıklayacağım.

BÜYÜK ORANDA ZARARIM VAR

Rakam konuşmayalım. Ciddi bir meblağ mağduriyetim var. İncelemeye tabi tutulduğum zaman farkına vardık bir takım ciddi sıkıntılar olduğunu. Gerekli tüm dosyalarımızı ve evraklarımızı toparlayıp sayın savcımıza şikayetçi olarak geldik. Şimdi gidiyoruz.

Tatlıtuğ, birkaç hayranıyla daha fotoğraf çektirdikten sonra adliyeden ayrıldı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir